Ripple уклала партнерство з Blockchain Founders Fund

trek

Mr. Fufello
Адміністратор
Дописи
188
Повага
51
Фантиків
616
Компанія Ripple оголосила про стратегічні інвестиції у венчурний фонд Blockchain Founders Fund (BFF), орієнтований на Web3-стратапи. Про це йдеться у пресрелізі. Партнерство є частиною глобального плану Ripple щодо прискорення впровадження технології блокчейн.
"BFF використає отримані кошти для підтримки проєктів із високим потенціалом на ранній стадії, які створюють інфраструктуру і продукти, що спрощують перехід до децентралізованого майбутнього", - йдеться в заяві.
У портфелі сінгапурського фонду перебуває понад 100 компаній, орієнтованих на Web3. Серед них - Splinterlands, Dogami, Krayon, Altered State Machine, Magna і LunarCrush.
"Очевидно, що блокчейн-технологія може трансформувати галузі та продукти з реальною користю для світового ринку", - додав віце-президент Ripple Брукс Ентвістл.
Наприкінці грудня 2022 року президент Палау Сурангел Віпп оголосив про співпрацю з Ripple для створення "національного стейблкоїна". До цього компанія оголосила про партнерство з литовським провайдером міжнародних грошових онлайн-переказів FINCI.
 
Хто читав цю тему (Всього читачів: 0)
    Угорі